Odchudzanie

Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale z pewnością będzie warto!

Odchudzanie to proces wymagający czasu i wytrwałości. Jeśli jednak znalazłeś się tutaj, właśnie wykonałeś pierwszy, malutki krok do poprawy stanu Twojego zdrowia.

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

Pamiętaj, że proces utraty wagi zależy przede wszystkim od Ciebie. Jesteś Ty, Twój organizm i Twoje myśli. Wszystkie te elementy tworzą całość i to od nich zależy jakie efekty uzyskasz.

Moja terapia uwzględnia wszystkie trzy czynniki tworząc holistyczny plan zmiany.

W pierwszej kolejności, przede wszystkim w przypadku otyłości biorę pod rozwagę składowe zaburzające prawidłowe mechanizmy funkcjonowania organizmu. Tkanka tłuszczowa to materiał aktywny metabolicznie. Oznacza to, że bierze ona udział m.in. w procesie wytwarzania hormonów, które regulują  kondycję całego ciała. Nieprawidłowa, nadmierna tkanka tłuszczowa zaburza więc funkcjonowanie organizmu na wielu płaszczyznach. Jest to jednoczesny powód, dla którego utrata kilogramów powinna odbywać się pod kontrolą.

Dietoterapia wspomagająca odchudzanie ma na celu doprowadzić organizm do równowagi. Oznacza to regulację gospodarki hormonalnej (w tym cukrowej) oraz wyprowadzenie i obniżenie stanów zapalnych z jednoczesnym procesem zdrowej utraty wagi.

aaaa

Zacznij od dziś, zobacz jak przygotować się do pierwszej wizyty!