Warsztaty domowe

Wspólne gotowanie w Twoim domu

Warsztaty prowadzone z dietetykiem dla Twoich dzieci lub całej rodziny. Wspólne gotowanie jest alternatywnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Wybory żywieniowe dzieci zależą oprócz preferencji smakowych również od czynników środowiskowych, które tworzą między innymi rodzice. Wspólne przygotowywanie posiłków, podawanie ich w atrakcyjnej formie sprzyja przestrzeganiu zdrowej diety.

aa

Warsztaty pozwalają na połączenie przyjemności z pożytecznym!

aaaaaaa

  • Jak sprawić aby gotowanie było przyjemnością?
  • Jak zachęcić dzieci do spożywania zdrowych produktów?
  • W jaki sposób podawać potrawy, aby były one bardziej atrakcyjne?

aaaaa

Dzięki angażującym zajęciom z dietetykiem Twoje pociechy będą miały okazje poznać świat kuchni na nowo!

 

My będziemy odkrywać zdrowe smaki, Ty możesz odpocząć…

Pakiet warsztatów dla dzieci obejmuje edukację żywieniową z gotowaniem w Twoim domu, która trwa ok. 1,5h. Podczas zajęć dzieci poznają tajniki zdrowego odżywiania, a także uczą się, że gotowanie może stać się przyjemnością. Zajęcia pod okiem dietetyka i animatora czasu wolnego to świetna, pożyteczna zabawa!

Menu

asdasfas

Spotkajmy się razem w Twojej kuchni!

Pakiet dla całej rodziny to wspólne gotowanie, które integruje domowników.  Pod okiem dietetyka będzie można nauczyć się jak przygotować zdrowe i smaczne posiłki w przyjemnej atmosferze. Razem stworzymy zdrowe potrawy, które serwowane będą w kreatywny sposób i na stałe zagoszczą w menu domowników.

Menu

dgsdgsdgsdg

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie.